Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita
Dostępność

Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
45,99 zł
57,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Noni 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Sok z Noni 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
7,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/10/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 250 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina C 1000 mg 250 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/05/31
44,99 zł
0,18 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Laktoferyna 100 mg 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Laktoferyna 100 mg 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/08/31
73,95 zł
1,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina C 1000 mg z Aceroli+ 30 Saszetek - Aura Herbals
Dostępność

Naturalna Witamina C 1000 mg z Aceroli+ 30 Saszetek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/02
42,99 zł
1,43 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk+ Prebiotyk Narine Duo 20 Kapsułek - Narex (Cold)
Dostępność

Probiotyk+ Prebiotyk Narine Duo 20 Kapsułek - Narex (Cold)

Data min. trwałości: 2027/10/03
42,99 zł
2,15 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk 2.0 Bio 500 ml - Joy Day
Dostępność

Probiotyk 2.0 Bio 500 ml - Joy Day

Data min. trwałości: 2027/05/25
73,95 zł
14,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/04/30
85,37 zł
1,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mleczko Pszczele 300 mg 40 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Mleczko Pszczele 300 mg 40 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
20,99 zł
0,52 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/09/01
27,98 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek 30 Kapsułek - Herbapol Kraków
Dostępność

Czystek 30 Kapsułek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/05/31
27,99 zł
0,93 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spray na Gardło Dla Dzieci i Dorosłych 50 ml - MyVita
Dostępność

Spray na Gardło Dla Dzieci i Dorosłych 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
41,99 zł
83,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Black Garlic - Czarny Czosnek 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Black Garlic - Czarny Czosnek 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/19
27,99 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 Kapsułek Aliness Laktoferyna
Dostępność

Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 Kapsułek Aliness Laktoferyna

Data min. trwałości: 2028/06/30
82,99 zł
1,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/08
39,99 zł
0,22 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żeń-szeń Koreański 90 kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Żeń-szeń Koreański 90 kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/09/30
39,99 zł
0,44 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica
Dostępność

Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miodunka NEO 60 Kapsułek - Herbapol Kraków
Dostępność

Miodunka NEO 60 Kapsułek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/05/31
32,36 zł
0,54 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica
Dostępność

Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/02/24
25,99 zł
5,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops