Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na zdrowe i mocne stawy, kości oraz mięśnie

Obniżka
Glukozamina+MSM+Chondroityna+Witamina C 90 Tabletek - Ostrovit
Dostępność

Glukozamina+MSM+Chondroityna+Witamina C 90 Tabletek - Ostrovit

Data min. trwałości: 2028/11/21
33,99 zł
0,38 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
KREATYNA (Monohydrat Kreatyny) w Proszku 160 g - Skoczylas
Dostępność

KREATYNA (Monohydrat Kreatyny) w Proszku 160 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
33,00 zł
20,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Moringa Bio  500 mg 120 sztuk - Natvita
Dostępność

Moringa Bio 500 mg 120 sztuk - Natvita

Data min. trwałości: 2027/08/11
27,04 zł
0,23 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved
Dostępność

Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/05
31,99 zł
159,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Morski TYP I 2040 mg 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Kolagen Morski TYP I 2040 mg 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/06/30
31,89 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/04/30
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkumina 98% +Piperyna 60 Kapsułek -  Medica Herbs
Dostępność

Kurkumina 98% +Piperyna 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/02/29
28,99 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Collagen Beauty Elixir 165 g - Intenson
Dostępność

Collagen Beauty Elixir 165 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/03/08
27,99 zł
16,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Rybi 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolagen Rybi 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/07/22
27,38 zł
27,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/09/10
27,00 zł
90,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,99 zł
0,45 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Devil's Claw (Czarci Pazur) 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Devil's Claw (Czarci Pazur) 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/07/31
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pokrzywa 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Pokrzywa 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
5,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MSM Siarka Organiczna 250 g - Big Nature
Dostępność

MSM Siarka Organiczna 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/19
24,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapno Organiczne z Alg Czerwonych 60 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Wapno Organiczne z Alg Czerwonych 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2027/01/28
24,18 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Morski 450 ml 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kolagen Morski 450 ml 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/07/31
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/09/30
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MSM Proszek - 500 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/08
16,38 zł
3,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen +Witamina C +Kwas Hialuronowy 60 g - Intenson
Dostępność

Kolagen +Witamina C +Kwas Hialuronowy 60 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/06
20,24 zł
33,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen 60 g - Intenson
Dostępność

Kolagen 60 g - Intenson

Data min. trwałości: 2030/09/11
19,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BCAA 2:1:1 200 g - Big Nature
Dostępność

BCAA 2:1:1 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
19,86 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops