Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na zdrowe i mocne stawy, kości oraz mięśnie

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,82 zł
8,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mleczan Magnezu 100 g Nanga
Dostępność

Mleczan Magnezu 100 g Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka KLIMAKTERFIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka KLIMAKTERFIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MSM Siarka Organiczna 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

MSM Siarka Organiczna 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/11/26
15,59 zł
6,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MSM Proszek 250 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/05
10,34 zł
4,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/02/04
7,89 zł
0,09 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen 12 000 MAX 30 ml - Pharmovit
Dostępność

Kolagen 12 000 MAX 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/04/28
8,39 zł
27,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Mango-Marakuja Saszetka 11 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Mango-Marakuja Saszetka 11 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
5,49 zł
49,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Truskawka Saszetka 11 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Truskawka Saszetka 11 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
5,49 zł
49,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Pure Saszetka 10 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Pure Saszetka 10 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/06/12
5,49 zł
54,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops