Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na zdrowe i mocne stawy, kości oraz mięśnie

Czarci Pazur Ekstrakt (500 mg) 60 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Czarci Pazur Ekstrakt (500 mg) 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2027/03/24
33,99 zł
0,57 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen 10 000 mg Płyn 500 ml - Pharmovit
Dostępność

Kolagen 10 000 mg Płyn 500 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/04/12
89,43 zł
17,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 800 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 800 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/01
76,05 zł
9,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Glukozamina+MSM+Chondroityna+Witamina C 90 Tabletek - Ostrovit
Dostępność

Glukozamina+MSM+Chondroityna+Witamina C 90 Tabletek - Ostrovit

Data min. trwałości: 2028/11/21
33,99 zł
0,38 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liposomalny Kolagen Rybi 40 Saszetek - Liposol
Dostępność

Liposomalny Kolagen Rybi 40 Saszetek - Liposol

Data min. trwałości: 2027/11/30
79,99 zł
2,00 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siarczan Chondroityny 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Siarczan Chondroityny 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
43,99 zł
0,44 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Multi Kolagen Lemoniada z Witaminą C Mango-Marakuja 660 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Lemoniada z Witaminą C Mango-Marakuja 660 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
104,99 zł
15,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BCAA 2:1:1 800 g - Big Nature
Dostępność

BCAA 2:1:1 800 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/02
74,17 zł
9,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BCAA 2:1:1 200 g - Big Nature
Dostępność

BCAA 2:1:1 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
19,86 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops