Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na zdrowe i mocne stawy, kości oraz mięśnie

Kolagen Wołowy z Witaminą C 150 g - Skoczylas
Dostępność

Kolagen Wołowy z Witaminą C 150 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/08/31
49,99 zł
33,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Moje Kości i Stawy 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Moje Kości i Stawy 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/25
31,53 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/06
34,39 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,82 zł
8,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mleczan Magnezu 100 g Nanga
Dostępność

Mleczan Magnezu 100 g Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kreatyna Monohydrat 1 kg - Big Nature
Dostępność

Kreatyna Monohydrat 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/16
81,99 zł
8,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pokrzywa 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Pokrzywa 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
5,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/10/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mangan 50 ml - Nuion
Dostępność

Mangan 50 ml - Nuion

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
COLAFIT Kolagen 99,9% 60 Kostek - Gorvita
Dostępność

COLAFIT Kolagen 99,9% 60 Kostek - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/12/31
79,97 zł
1,33 zł za 1 kost.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Flex+ Proszek 150 g - MyVita
Dostępność

Kolagen Flex+ Proszek 150 g - MyVita

Data min. trwałości: 2028/09/03
59,99 zł
39,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Rybi 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolagen Rybi 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/07/22
27,38 zł
27,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tarczyca Bajkalska 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Tarczyca Bajkalska 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/09/30
37,99 zł
0,11 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Monohydrat Kreatyny 3300 mg 400 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Monohydrat Kreatyny 3300 mg 400 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/04/02
59,99 zł
0,15 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Hydrolizowany w Proszku 300 g - Osavi Advanced
Dostępność

Kolagen Hydrolizowany w Proszku 300 g - Osavi Advanced

Data min. trwałości: 2028/09/30
84,99 zł
28,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas plus Wapń plus Fosfor 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Potas plus Wapń plus Fosfor 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/09/30
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Boswellia 350 g 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Boswellia 350 g 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
44,99 zł
0,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/04/30
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Flex+ 100 Tabletek - MyVita
Dostępność

Kolagen Flex+ 100 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/07/04
46,99 zł
0,47 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Arthro Complex 60 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Kolagen Arthro Complex 60 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/03/07
40,66 zł
0,68 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/14
41,98 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops