Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na zdrowe i mocne stawy, kości oraz mięśnie

Kolagen Rybi+ Witamina C 130 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kolagen Rybi+ Witamina C 130 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/12/07
39,99 zł
30,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/14
41,98 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/29
35,68 zł
118,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siarczan Chondroityny 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Siarczan Chondroityny 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
43,99 zł
0,44 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Kolagen+ Glukozamina z Witaminą C 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kolagen+ Glukozamina z Witaminą C 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
44,68 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/10/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarci Pazur 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Czarci Pazur 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/01/31
39,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Boswellia 350 g 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Boswellia 350 g 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
44,99 zł
0,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Hydrolizat 250 g - Intenson
Dostępność

Kolagen Hydrolizat 250 g - Intenson

Data min. trwałości: 2031/01/25
38,17 zł
15,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Flex+ 100 Tabletek - MyVita
Dostępność

Kolagen Flex+ 100 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/07/04
46,99 zł
0,47 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/03
39,16 zł
195,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Arthro Complex 60 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Kolagen Arthro Complex 60 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/03/07
40,66 zł
0,68 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
48,99 zł
0,82 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MSM Metylosulfonylometan Proszek 72 g (90 Porcji) - Formeds
Dostępność

MSM Metylosulfonylometan Proszek 72 g (90 Porcji) - Formeds

Data min. trwałości: 2028/02/01
41,49 zł
57,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Arthro Sprint Stawy Kości 60 Kapsułek Licaps - Aliness
Dostępność

Kolagen Arthro Sprint Stawy Kości 60 Kapsułek Licaps - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
45,99 zł
0,77 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/21
41,49 zł
138,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podagrycznik Pospolity 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Podagrycznik Pospolity 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2029/01/31
41,49 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas plus Wapń plus Fosfor 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Potas plus Wapń plus Fosfor 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/09/30
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Wołowy z Witaminą C 150 g - Skoczylas
Dostępność

Kolagen Wołowy z Witaminą C 150 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/08/31
49,99 zł
33,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Podagrycznik Pospolity Ekstrakt 500 mg 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Podagrycznik Pospolity Ekstrakt 500 mg 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/02
49,99 zł
0,42 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops