Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na zdrowe i mocne stawy, kości oraz mięśnie

Obniżka
COLAFIT Kolagen 99,9% 60 Kostek - Gorvita
Dostępność

COLAFIT Kolagen 99,9% 60 Kostek - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/12/31
79,97 zł
1,33 zł za 1 kost.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Pure 420 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Pure 420 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/06/12
80,83 zł
19,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen 10 000 mg Płyn 500 ml - Pharmovit
Dostępność

Kolagen 10 000 mg Płyn 500 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/04/12
89,43 zł
17,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Monohydrat Kreatyny Proszek 121,8 g (30 porcji) - Formeds
Dostępność

Monohydrat Kreatyny Proszek 121,8 g (30 porcji) - Formeds

Data min. trwałości: 2028/02/01
93,78 zł
77,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/12
116,99 zł
584,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Monohydrat Kreatyny (Creapure®) 600 g - AllHydrate by Aliness
Dostępność

Monohydrat Kreatyny (Creapure®) 600 g - AllHydrate by Aliness

Data min. trwałości: 2028/07/31
131,08 zł
21,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Morski 3x Peptydy w Proszku 225 g - Biowen
Dostępność

Kolagen Morski 3x Peptydy w Proszku 225 g - Biowen

Data min. trwałości: 2027/10/31
115,23 zł
51,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colladrop Forte Kolagen Morski 10000 mg 30 Saszetek - Aura Herbals
Dostępność

Colladrop Forte Kolagen Morski 10000 mg 30 Saszetek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/29
141,99 zł
4,73 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Multi Kolagen Lemoniada z Witaminą C Mango-Marakuja 660 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Lemoniada z Witaminą C Mango-Marakuja 660 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
104,99 zł
15,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keto Kolagen z Olejem MCT Francuska Wanilia 800 g - Beketo
Dostępność

Keto Kolagen z Olejem MCT Francuska Wanilia 800 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/12/31
311,99 zł
39,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops