Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty do diety wg Św. Hildegardy

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
52,89 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Instant 100 g - Planteon
Dostępność

Drożdże Instant 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/18
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Babki Płesznik Bio 250 g Bio Planet
Dostępność

Nasiona Babki Płesznik Bio 250 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Blanszowane Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
37,99 zł
10,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała Suszona Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Morwa Biała Suszona Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/08
27,99 zł
11,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka 60 g Dary Natury
Dostępność

Kozieradka 60 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
6,79 zł
11,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Migdały Cięte Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Cięte Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
11,69 zł
11,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keksy Orkiszowe dla Dzieci Bio Demeter 150 g - Holle
Dostępność

Keksy Orkiszowe dla Dzieci Bio Demeter 150 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/08/23
18,09 zł
12,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki w Czekoladzie bez Dodatku Cukru 140 g - Pięć Przemian
Dostępność

Rodzynki w Czekoladzie bez Dodatku Cukru 140 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/14
16,99 zł
12,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka Mielona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kozieradka Mielona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
7,39 zł
12,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Migdałowe (Migdały Cięte) Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Migdałowe (Migdały Cięte) Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/03
36,99 zł
12,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasztany Jadalne Całe Gotowane Bio 320 g Danival
Dostępność

Kasztany Jadalne Całe Gotowane Bio 320 g Danival

Data min. trwałości: 2029/01/26
39,83 zł
12,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,79 zł
12,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Blanszowane Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,19 zł
13,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/07/01
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Prażone Migdały z Ksylitolem i Cynamonem 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Prażone Migdały z Ksylitolem i Cynamonem 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/02
13,39 zł
13,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Prażone Migdały z Solą Kłodawską 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Prażone Migdały z Solą Kłodawską 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/22
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gofry Orkiszowe Bez Dodatku Cukru 65 g - Ania
Dostępność

Gofry Orkiszowe Bez Dodatku Cukru 65 g - Ania

Data min. trwałości: 2026/11/30
8,79 zł
13,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga
Dostępność

Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/11/30
13,69 zł
13,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,09 zł
14,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga
Dostępność

Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/09/01
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops