Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty do diety wg Św. Hildegardy

Kmin Rzymski Mielony  100 g - Big Nature - Kumin Przemielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Big Nature - Kumin Przemielony

Data min. trwałości: 2028/08/17
8,89 zł
8,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieczywo Chrupkie Kasztanowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital
Dostępność

Pieczywo Chrupkie Kasztanowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/09/10
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero
Dostępność

Miód Kasztanowy Bio 400 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/12/17
34,85 zł
8,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Morwa Biała Suszona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Morwa Biała Suszona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/06
86,31 zł
8,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony

Data min. trwałości: 2028/05/06
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Bio 1 kg - Bio Planet - Ekologiczne
Dostępność

Migdały Bio 1 kg - Bio Planet - Ekologiczne

Data min. trwałości: 2027/02/05
79,73 zł
7,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Jeżyki Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jeżyki Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/05/30
19,89 zł
7,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Wstążki Szpinakowe Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Wstążki Szpinakowe Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/04/30
19,89 zł
7,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Wstążki Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Wstążki Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/01/30
19,79 zł
7,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały 450 g - Big Nature
Dostępność

Migdały 450 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
34,85 zł
7,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały 250 g - Big Nature
Dostępność

Migdały 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/20
19,29 zł
7,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Migdały Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/03
76,99 zł
7,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson
Dostępność

Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/31
15,29 zł
7,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasztany Jadalne Suszone Obrane Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Kasztany Jadalne Suszone Obrane Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/30
29,99 zł
7,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Suszona Biała 200 g - Big Nature
Dostępność

Morwa Suszona Biała 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/07
13,92 zł
6,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Migdały Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/05
24,33 zł
6,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron Orkiszowy Nitki Luksusowe Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Nitki Luksusowe Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2027/07/30
17,14 zł
6,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Paluszki Orkiszowe Pełnozbożowe Sezamowe Bio 150 g - Eco Envoy
Dostępność

Paluszki Orkiszowe Pełnozbożowe Sezamowe Bio 150 g - Eco Envoy

Data min. trwałości: 2027/06/08
9,64 zł
6,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane 1 kg - Targroch
Dostępność

Migdały Blanszowane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
61,99 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały 1 kg - Big Nature
Dostępność

Migdały 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/20
61,99 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane 250 g - Targroch
Dostępność

Migdały Blanszowane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/19
15,16 zł
6,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops