Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty do diety wg Św. Hildegardy

Koper Włoski Owoc Eko 50 G (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Koper Włoski Owoc Eko 50 G (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Werbena Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Werbena Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
44,99 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koper Włoski Owoc Herbatka EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Koper Włoski Owoc Herbatka EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/06
1,99 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bylica Piołun Ziele 50 g - Natura Wita
Dostępność

Bylica Piołun Ziele 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kozieradka Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
9,59 zł
15,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
15,98 zł
15,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Migdałowa (Migdały Mielone) Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Migdałowa (Migdały Mielone) Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
15,39 zł
15,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga
Dostępność

Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/09/01
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,09 zł
14,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga
Dostępność

Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/11/30
13,69 zł
13,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gofry Orkiszowe Bez Dodatku Cukru 65 g - Ania
Dostępność

Gofry Orkiszowe Bez Dodatku Cukru 65 g - Ania

Data min. trwałości: 2026/11/30
8,79 zł
13,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Prażone Migdały z Solą Kłodawską 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Prażone Migdały z Solą Kłodawską 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/22
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Prażone Migdały z Ksylitolem i Cynamonem 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Prażone Migdały z Ksylitolem i Cynamonem 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/02
13,39 zł
13,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/07/01
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Blanszowane Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,19 zł
13,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops