Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty do diety wg Św. Hildegardy

Obniżka Oferta-miesiaca
Paluszki Orkiszowe Pełnoziarniste Solone Bio 150 g - Envo
Dostępność

Paluszki Orkiszowe Pełnoziarniste Solone Bio 150 g - Envo

Data min. trwałości: 2027/08/17
8,89 zł
5,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasztany Jadalne Suszone Obrane Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasztany Jadalne Suszone Obrane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/30
59,33 zł
5,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
21,99 zł
5,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Jajowata Łuska Mielona 1 kg - Planteon
Dostępność

Babka Jajowata Łuska Mielona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/07
54,99 zł
5,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Koper Włoski Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
5,49 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Płaskurki Gniazda Tagliatelle Bio 250 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron z Płaskurki Gniazda Tagliatelle Bio 250 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/25
13,29 zł
5,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Łuskane USA 1 kg - Bakalland
Dostępność

Migdały Łuskane USA 1 kg - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/02/28
53,11 zł
5,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rodzynki Sułtanki Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Spirelli Bio 400 g - Niro
Dostępność

Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Spirelli Bio 400 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/04/30
19,79 zł
4,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Spaghetti Bio 400 g - Niro
Dostępność

Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Spaghetti Bio 400 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/02/28
19,49 zł
4,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 400 g - Biolife
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 400 g - Biolife

Data min. trwałości: 2027/08/07
19,19 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 400 G - Bio Planet
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 400 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
18,79 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/07
46,99 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Noodle Orkiszowy Bio 250 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Noodle Orkiszowy Bio 250 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/01/10
11,59 zł
4,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Nitki Bio 400 g Niro
Dostępność

Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Nitki Bio 400 g Niro

Data min. trwałości: 2028/03/30
17,69 zł
4,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
43,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lukrecja Korzeń Fix 500 g Planteon
Dostępność

Lukrecja Korzeń Fix 500 g Planteon

Data min. trwałości: 2026/11/30
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,29 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lukrecja Korzeń Cięty 500 g - Planteon
Dostępność

Lukrecja Korzeń Cięty 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/30
20,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron Orkiszowy Jajeczny Nitka Bio 250 g - Alb Gold
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jajeczny Nitka Bio 250 g - Alb Gold

Data min. trwałości: 2028/04/15
9,90 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Babki Płesznik 500 g - Natur Planet
Dostępność

Nasiona Babki Płesznik 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/05/31
19,75 zł
3,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała Owoc 1 kg - Planteon
Dostępność

Morwa Biała Owoc 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/12/31
38,99 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops