Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty do diety wg Św. Hildegardy

Makaron z Płaskurki Razowy Spaghetti Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron z Płaskurki Razowy Spaghetti Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/04/28
17,09 zł
3,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Babka Jajowata Łuska 1 kg - Planteon
Dostępność

Babka Jajowata Łuska 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2029/02/28
31,81 zł
3,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Orkiszowa Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Orkiszowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/31
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 500 g - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
9,24 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Orkiszowe Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Orkiszowe Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/02
10,79 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Orkiszowo- Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Natumi
Dostępność

Napój Orkiszowo- Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/08
15,29 zł
1,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,43 zł
1,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Orkiszowa Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Orkiszowa Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/22
14,19 zł
1,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Typ 700 Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Orkiszowa Typ 700 Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/07
11,61 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Orkiszowy Naturalny Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Orkiszowy Naturalny Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/24
11,49 zł
1,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lukrecja Korzeń Cięty 50 g - Planteon
Dostępność

Lukrecja Korzeń Cięty 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/02/24
5,29 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glukonormin - Kozieradka i Morwa Biała 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Glukonormin - Kozieradka i Morwa Biała 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/10/31
46,99 zł
0,78 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops