Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Perfumy w Wosku Pszczelim ROZKOSZ 15 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Perfumy w Wosku Pszczelim ROZKOSZ 15 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
61,99 zł
413,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Perfumy w Wosku Pszczelim AMBROZJA 15 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Perfumy w Wosku Pszczelim AMBROZJA 15 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
52,98 zł
353,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos
Dostępność

Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/08/28
13,17 zł
17,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum z Witaminą C 20 ml - Ekamedica
Dostępność

Serum z Witaminą C 20 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/05/31
38,99 zł
194,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco
Dostępność

Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/06/30
49,87 zł
99,74 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Suchy Olejek do Ciała Pyszne Czekoladowe Ciasteczko 150 ml - Nacomi
Dostępność

Suchy Olejek do Ciała Pyszne Czekoladowe Ciasteczko 150 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/06/30
34,99 zł
23,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/05/31
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Milioner 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Milioner 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/05/20
9,49 zł
79,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała BUZIACZEK - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała BUZIACZEK - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/03/31
47,52 zł
73,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała OCZAROWANIE 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała OCZAROWANIE 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/05/31
47,73 zł
73,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona Genmaicha z Ryżem Bio 60 G Moya Matcha
Dostępność

Herbata Zielona Genmaicha z Ryżem Bio 60 G Moya Matcha

Data min. trwałości: 2027/12/08
45,99 zł
76,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops