Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Obniżka
Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini
Dostępność

Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini

Data min. trwałości: 2027/04/24
28,99 zł
36,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
N-Active Oil Naturalny Olejek Eteryczny SPOKÓJ 20 ml - Optima Natura
Dostępność

N-Active Oil Naturalny Olejek Eteryczny SPOKÓJ 20 ml - Optima Natura

Data min. trwałości: 2029/03/31
56,99 zł
284,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek
Dostępność

Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Róża 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Róża 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/05/19
9,29 zł
92,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serce 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Serce 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/07/31
55,99 zł
0,93 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
16,98 zł
16,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała GENTLEMAN 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała GENTLEMAN 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
41,88 zł
64,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miód z Matchą 430 g - Pasieki Sadowskich
Dostępność

Miód z Matchą 430 g - Pasieki Sadowskich

Data min. trwałości: 2027/12/17
43,99 zł
10,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove
Dostępność

Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,66 zł
72,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,19 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,39 zł
9,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops