Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Serce - Czekolada Mleczna z Czarną Porzeczką 80 g - Santini
Dostępność

Serce - Czekolada Mleczna z Czarną Porzeczką 80 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/04/19
16,59 zł
20,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polecamy
Zakwas z Buraków Tradycyjny Bio 700 ml - Delikatna.Bio (COLD)
Dostępność

Zakwas z Buraków Tradycyjny Bio 700 ml - Delikatna.Bio (COLD)

Data min. trwałości: 2027/03/30
28,91 zł
4,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
16,98 zł
16,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros
Dostępność

Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros

Data min. trwałości: 2028/03/13
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Truskawka (Liofilizowane Truskawki) 100 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Truskawka (Liofilizowane Truskawki) 100 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/30
33,03 zł
33,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/24
38,98 zł
27,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Duże Chrupiące Owoce (Liofilizowane Owoce) 150 g - Mixit
Dostępność

Duże Chrupiące Owoce (Liofilizowane Owoce) 150 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/28
38,17 zł
25,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit
Dostępność

Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/21
18,95 zł
37,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Matcha Codzienna Oryginalna Japońska Herbata BIO 100 g - Moya
Dostępność

Matcha Codzienna Oryginalna Japońska Herbata BIO 100 g - Moya

Data min. trwałości: 2027/07/10
97,10 zł
97,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona Genmaicha z Ryżem Bio 60 G Moya Matcha
Dostępność

Herbata Zielona Genmaicha z Ryżem Bio 60 G Moya Matcha

Data min. trwałości: 2027/12/08
45,99 zł
76,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serum Różane Odmładzające 30 ml - Beaute Marrakech
Dostępność

Serum Różane Odmładzające 30 ml - Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2029/02/28
32,99 zł
109,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops