Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove
Dostępność

Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,66 zł
72,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 66 g - Feel Fit
Dostępność

Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 66 g - Feel Fit

Data min. trwałości: 2026/12/14
16,59 zł
25,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,19 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serce 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Serce 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/07/31
55,99 zł
0,93 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 10 ml - Bio Olja
Dostępność

Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 10 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2028/04/01
38,99 zł
389,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja
Dostępność

Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2028/07/01
96,99 zł
193,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops