Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Moje Serce 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Moje Serce 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/18
29,64 zł
0,49 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka
KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena
Dostępność

KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/26
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Serce Czekolada Ciemna z Pistacją 80 g Santini
Dostępność

Serce Czekolada Ciemna z Pistacją 80 g Santini

Data min. trwałości: 2026/11/20
22,90 zł
28,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini
Dostępność

Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini

Data min. trwałości: 2027/04/24
28,99 zł
36,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
17,29 zł
86,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco
Dostępność

Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/06/30
49,87 zł
99,74 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/05/31
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Czekoladowe Marzenie 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Czekoladowe Marzenie 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/08/20
8,89 zł
74,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Egipskie Noce 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Egipskie Noce 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/07/07
8,89 zł
88,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Kamasutra 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Kamasutra 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/01/22
8,89 zł
88,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Romeo i Julia 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Romeo i Julia 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/03/29
8,89 zł
74,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Róża 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Róża 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/05/19
9,29 zł
92,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/01/31
11,61 zł
37,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka Z Marcepanem Amaretto Bio 100 G - Vivani
Dostępność

Czekolada Gorzka Z Marcepanem Amaretto Bio 100 G - Vivani

Data min. trwałości: 2027/03/31
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos
Dostępność

Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/08/28
13,17 zł
17,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops