Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,39 zł
9,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka
KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena
Dostępność

KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/26
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/01/31
11,61 zł
37,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos
Dostępność

Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/08/28
13,17 zł
17,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Owocowa LWIE SERCE 30 g - Big Nature
Dostępność

Herbatka Owocowa LWIE SERCE 30 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
10,48 zł
34,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini SERCE Czekolada Mleczna z Maliną 20 g - Santini
Dostępność

Mini SERCE Czekolada Mleczna z Maliną 20 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/02/09
9,99 zł
49,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Milioner 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Milioner 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/05/20
9,49 zł
79,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Róża 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Róża 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/05/19
9,29 zł
92,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 33 g Feel Fit
Dostępność

Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 33 g Feel Fit

Data min. trwałości: 2027/03/08
6,97 zł
21,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Romeo i Julia 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Romeo i Julia 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/03/29
8,89 zł
74,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Kamasutra 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Kamasutra 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/01/22
8,89 zł
88,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Egipskie Noce 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Egipskie Noce 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/07/07
8,89 zł
88,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Czekoladowe Marzenie 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Czekoladowe Marzenie 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/08/20
8,89 zł
74,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops