Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Obniżka
Masło do Twarzy i Ciała DLA KRÓLEWNY 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała DLA KRÓLEWNY 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/06/30
48,99 zł
75,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała GENTLEMAN 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała GENTLEMAN 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
41,88 zł
64,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serce i Krążenie Bio Tabletki 100 Sztuk - Be Organic
Dostępność

Serce i Krążenie Bio Tabletki 100 Sztuk - Be Organic

Data min. trwałości: 2028/02/29
40,99 zł
0,41 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała OCZAROWANIE 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała OCZAROWANIE 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/05/31
47,73 zł
73,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała BUZIACZEK - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała BUZIACZEK - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/03/31
47,52 zł
73,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona Genmaicha z Ryżem Bio 60 G Moya Matcha
Dostępność

Herbata Zielona Genmaicha z Ryżem Bio 60 G Moya Matcha

Data min. trwałości: 2027/12/08
45,99 zł
76,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Duże Chrupiące Owoce (Liofilizowane Owoce) 150 g - Mixit
Dostępność

Duże Chrupiące Owoce (Liofilizowane Owoce) 150 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/28
38,17 zł
25,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miód z Matchą 430 g - Pasieki Sadowskich
Dostępność

Miód z Matchą 430 g - Pasieki Sadowskich

Data min. trwałości: 2027/12/17
43,99 zł
10,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
42,49 zł
65,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops