Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Serum Różane Odmładzające 30 ml - Beaute Marrakech
Dostępność

Serum Różane Odmładzające 30 ml - Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2029/02/28
32,99 zł
109,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Egipskie Noce 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Egipskie Noce 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/07/07
8,89 zł
88,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 10 ml - Bio Olja
Dostępność

Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 10 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2028/04/01
38,99 zł
389,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serce i Krążenie Bio Tabletki 100 Sztuk - Be Organic
Dostępność

Serce i Krążenie Bio Tabletki 100 Sztuk - Be Organic

Data min. trwałości: 2028/02/29
40,99 zł
0,41 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/01/31
11,61 zł
37,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Romeo i Julia 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Romeo i Julia 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/03/29
8,89 zł
74,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Czekoladowe Marzenie 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Czekoladowe Marzenie 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/08/20
8,89 zł
74,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,39 zł
9,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/05/31
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco
Dostępność

Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/06/30
49,87 zł
99,74 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops