Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Obniżka
Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 66 g - Feel Fit
Dostępność

Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 66 g - Feel Fit

Data min. trwałości: 2026/12/14
16,59 zł
25,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Serce Czekolada Ciemna z Pistacją 80 g Santini
Dostępność

Serce Czekolada Ciemna z Pistacją 80 g Santini

Data min. trwałości: 2026/11/20
22,90 zł
28,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini
Dostępność

Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini

Data min. trwałości: 2027/04/24
28,99 zł
36,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
42,49 zł
65,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
16,98 zł
16,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Regenerujący Olejek do Ciała Zachwyt 150 ml - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Regenerujący Olejek do Ciała Zachwyt 150 ml - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
53,31 zł
35,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
N-Active Oil Naturalny Olejek Eteryczny SPOKÓJ 20 ml - Optima Natura
Dostępność

N-Active Oil Naturalny Olejek Eteryczny SPOKÓJ 20 ml - Optima Natura

Data min. trwałości: 2029/03/31
56,99 zł
284,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Świeca do Masażu Pomarańcza z Wanilią 150 g - Nacomi
Dostępność

Świeca do Masażu Pomarańcza z Wanilią 150 g - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/04/30
24,89 zł
16,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musująca Kula do Kąpieli POMARAŃCZA 80 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Musująca Kula do Kąpieli POMARAŃCZA 80 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2026/12/31
15,93 zł
19,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Masło do Twarzy i Ciała DLA KRÓLEWNY 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała DLA KRÓLEWNY 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/06/30
48,99 zł
75,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała GENTLEMAN 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała GENTLEMAN 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
41,88 zł
64,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops