Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Obniżka
Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini
Dostępność

Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini

Data min. trwałości: 2027/04/24
28,99 zł
36,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit
Dostępność

Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/21
18,95 zł
37,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/01/31
11,61 zł
37,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini SERCE Czekolada Mleczna z Maliną 20 g - Santini
Dostępność

Mini SERCE Czekolada Mleczna z Maliną 20 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/02/09
9,99 zł
49,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała GENTLEMAN 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała GENTLEMAN 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
41,88 zł
64,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
42,49 zł
65,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops