Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Duża Chrupiąca Truskawka (Liofilizowane Truskawki) 100 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Truskawka (Liofilizowane Truskawki) 100 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/30
33,03 zł
33,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Serce Czekolada Ciemna z Pistacją 80 g Santini
Dostępność

Serce Czekolada Ciemna z Pistacją 80 g Santini

Data min. trwałości: 2026/11/20
22,90 zł
28,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/24
38,98 zł
27,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Czarna z Dodatkami Love Blossom 80 g - Lovare
Dostępność

Herbata Czarna z Dodatkami Love Blossom 80 g - Lovare

Data min. trwałości: 2028/12/12
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Herbata z Dodatkami Night Beautea 80 g - Lovare
Dostępność

Czarna Herbata z Dodatkami Night Beautea 80 g - Lovare

Data min. trwałości: 2028/08/20
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Duże Chrupiące Owoce (Liofilizowane Owoce) 150 g - Mixit
Dostępność

Duże Chrupiące Owoce (Liofilizowane Owoce) 150 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/28
38,17 zł
25,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops