Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros
Dostępność

Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Bio 200 g - Bio Agros

Data min. trwałości: 2028/03/13
28,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zestaw Soli do Kąpieli 460 g (4x 115 g) - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Zestaw Soli do Kąpieli 460 g (4x 115 g) - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2026/12/31
56,08 zł
12,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miód z Matchą 430 g - Pasieki Sadowskich
Dostępność

Miód z Matchą 430 g - Pasieki Sadowskich

Data min. trwałości: 2027/12/17
43,99 zł
10,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka
KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena
Dostępność

KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/26
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Pod Prysznic 3 w 1 Nawilżający INVICTUS 300 ml - DUETUS
Dostępność

Żel Pod Prysznic 3 w 1 Nawilżający INVICTUS 300 ml - DUETUS

Data min. trwałości: 2027/10/31
28,99 zł
9,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury
Dostępność

Konfitura z Owoców Dzikiej Róży EKO 180 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,39 zł
9,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polecamy
Zakwas z Buraków Tradycyjny Bio 700 ml - Delikatna.Bio (COLD)
Dostępność

Zakwas z Buraków Tradycyjny Bio 700 ml - Delikatna.Bio (COLD)

Data min. trwałości: 2027/03/30
28,91 zł
4,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tonik Wielowitaminowy Serce 1 l - FarmaCard
Dostępność

Tonik Wielowitaminowy Serce 1 l - FarmaCard

Data min. trwałości: 2027/08/31
22,99 zł
2,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serce 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Serce 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/07/31
55,99 zł
0,93 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Moje Serce 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Moje Serce 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/18
29,64 zł
0,49 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serce i Krążenie Bio Tabletki 100 Sztuk - Be Organic
Dostępność

Serce i Krążenie Bio Tabletki 100 Sztuk - Be Organic

Data min. trwałości: 2028/02/29
40,99 zł
0,41 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops