Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Matcha Codzienna Oryginalna Japońska Herbata BIO 100 g - Moya
Dostępność

Matcha Codzienna Oryginalna Japońska Herbata BIO 100 g - Moya

Data min. trwałości: 2027/07/10
97,10 zł
97,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Róża 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Róża 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/05/19
9,29 zł
92,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Kamasutra 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Kamasutra 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/01/22
8,89 zł
88,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Egipskie Noce 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Egipskie Noce 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/07/07
8,89 zł
88,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
17,29 zł
86,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Milioner 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Milioner 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/05/20
9,49 zł
79,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona Genmaicha z Ryżem Bio 60 G Moya Matcha
Dostępność

Herbata Zielona Genmaicha z Ryżem Bio 60 G Moya Matcha

Data min. trwałości: 2027/12/08
45,99 zł
76,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Masło do Twarzy i Ciała DLA KRÓLEWNY 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała DLA KRÓLEWNY 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/06/30
48,99 zł
75,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Romeo i Julia 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Romeo i Julia 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/03/29
8,89 zł
74,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Czekoladowe Marzenie 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Czekoladowe Marzenie 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/08/20
8,89 zł
74,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała OCZAROWANIE 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała OCZAROWANIE 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/05/31
47,73 zł
73,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała BUZIACZEK - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała BUZIACZEK - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/03/31
47,52 zł
73,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove
Dostępność

Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,66 zł
72,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
42,49 zł
65,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops