Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Obniżka
Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 66 g - Feel Fit
Dostępność

Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 66 g - Feel Fit

Data min. trwałości: 2026/12/14
16,59 zł
25,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
16,98 zł
16,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
17,29 zł
86,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka Z Marcepanem Amaretto Bio 100 G - Vivani
Dostępność

Czekolada Gorzka Z Marcepanem Amaretto Bio 100 G - Vivani

Data min. trwałości: 2027/03/31
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/05/31
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek
Dostępność

Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,19 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musująca Kula do Kąpieli POMARAŃCZA 80 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Musująca Kula do Kąpieli POMARAŃCZA 80 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2026/12/31
15,93 zł
19,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove
Dostępność

Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,66 zł
72,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Czarna z Dodatkami Love Blossom 80 g - Lovare
Dostępność

Herbata Czarna z Dodatkami Love Blossom 80 g - Lovare

Data min. trwałości: 2028/12/12
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Herbata z Dodatkami Night Beautea 80 g - Lovare
Dostępność

Czarna Herbata z Dodatkami Night Beautea 80 g - Lovare

Data min. trwałości: 2028/08/20
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tonik Wielowitaminowy Serce 1 l - FarmaCard
Dostępność

Tonik Wielowitaminowy Serce 1 l - FarmaCard

Data min. trwałości: 2027/08/31
22,99 zł
2,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit
Dostępność

Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/21
18,95 zł
37,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polecamy
Zakwas z Buraków Tradycyjny Bio 700 ml - Delikatna.Bio (COLD)
Dostępność

Zakwas z Buraków Tradycyjny Bio 700 ml - Delikatna.Bio (COLD)

Data min. trwałości: 2027/03/30
28,91 zł
4,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini
Dostępność

Serce Czekolada Ciemna z Truskawką 80 g Santini

Data min. trwałości: 2027/04/24
28,99 zł
36,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Serce Czekolada Ciemna z Pistacją 80 g Santini
Dostępność

Serce Czekolada Ciemna z Pistacją 80 g Santini

Data min. trwałości: 2026/11/20
22,90 zł
28,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops