Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Zestaw Soli do Kąpieli 460 g (4x 115 g) - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Zestaw Soli do Kąpieli 460 g (4x 115 g) - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2026/12/31
56,08 zł
12,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
N-Active Oil Naturalny Olejek Eteryczny SPOKÓJ 20 ml - Optima Natura
Dostępność

N-Active Oil Naturalny Olejek Eteryczny SPOKÓJ 20 ml - Optima Natura

Data min. trwałości: 2029/03/31
56,99 zł
284,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco
Dostępność

Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/06/30
49,87 zł
99,74 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Perfumy w Wosku Pszczelim AMBROZJA 15 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Perfumy w Wosku Pszczelim AMBROZJA 15 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
52,98 zł
353,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Regenerujący Olejek do Ciała Zachwyt 150 ml - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Regenerujący Olejek do Ciała Zachwyt 150 ml - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
53,31 zł
35,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Perfumy w Wosku Pszczelim ROZKOSZ 15 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Perfumy w Wosku Pszczelim ROZKOSZ 15 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
61,99 zł
413,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja
Dostępność

Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2028/07/01
96,99 zł
193,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Matcha Codzienna Oryginalna Japońska Herbata BIO 100 g - Moya
Dostępność

Matcha Codzienna Oryginalna Japońska Herbata BIO 100 g - Moya

Data min. trwałości: 2027/07/10
97,10 zł
97,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops