Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Obniżka
Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 66 g - Feel Fit
Dostępność

Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 66 g - Feel Fit

Data min. trwałości: 2026/12/14
16,59 zł
25,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,19 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Suchy Olejek do Ciała Pyszne Czekoladowe Ciasteczko 150 ml - Nacomi
Dostępność

Suchy Olejek do Ciała Pyszne Czekoladowe Ciasteczko 150 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/06/30
34,99 zł
23,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 33 g Feel Fit
Dostępność

Praliny Proteinowe z Masłem Orzechowym 33 g Feel Fit

Data min. trwałości: 2027/03/08
6,97 zł
21,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serce - Czekolada Mleczna z Czarną Porzeczką 80 g - Santini
Dostępność

Serce - Czekolada Mleczna z Czarną Porzeczką 80 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/04/19
16,59 zł
20,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musująca Kula do Kąpieli POMARAŃCZA 80 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Musująca Kula do Kąpieli POMARAŃCZA 80 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2026/12/31
15,93 zł
19,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos
Dostępność

Chałwa Miodowa Bio 75 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/08/28
13,17 zł
17,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka Z Marcepanem Amaretto Bio 100 G - Vivani
Dostępność

Czekolada Gorzka Z Marcepanem Amaretto Bio 100 G - Vivani

Data min. trwałości: 2027/03/31
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Owocowo - Ziołowa Grzaniec Strażacki 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
16,98 zł
16,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Świeca do Masażu Pomarańcza z Wanilią 150 g - Nacomi
Dostępność

Świeca do Masażu Pomarańcza z Wanilią 150 g - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/04/30
24,89 zł
16,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops