Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Masło do Twarzy i Ciała BUZIACZEK - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała BUZIACZEK - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/03/31
47,52 zł
73,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Kula Musująca do Kąpieli TRUSKAWKA 80 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,19 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Moje Serce 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Moje Serce 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/18
29,64 zł
0,49 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serce 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Serce 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/07/31
55,99 zł
0,93 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Perfumy w Wosku Pszczelim ROZKOSZ 15 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Perfumy w Wosku Pszczelim ROZKOSZ 15 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
61,99 zł
413,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Pod Prysznic 3 w 1 Nawilżający INVICTUS 300 ml - DUETUS
Dostępność

Żel Pod Prysznic 3 w 1 Nawilżający INVICTUS 300 ml - DUETUS

Data min. trwałości: 2027/10/31
28,99 zł
9,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serce - Czekolada Mleczna z Czarną Porzeczką 80 g - Santini
Dostępność

Serce - Czekolada Mleczna z Czarną Porzeczką 80 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/04/19
16,59 zł
20,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum z Witaminą C 20 ml - Ekamedica
Dostępność

Serum z Witaminą C 20 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/05/31
38,99 zł
194,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Suchy Olejek do Ciała Pyszne Czekoladowe Ciasteczko 150 ml - Nacomi
Dostępność

Suchy Olejek do Ciała Pyszne Czekoladowe Ciasteczko 150 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/06/30
34,99 zł
23,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove
Dostępność

Serum do Twarzy Booster Cytrusowy Kojący 30 ml - Arganove

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,66 zł
72,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Herbata z Dodatkami Night Beautea 80 g - Lovare
Dostępność

Czarna Herbata z Dodatkami Night Beautea 80 g - Lovare

Data min. trwałości: 2028/08/20
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops