Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Z miłości dla zdrowia naszych ukochanych - pomysł na prezent walentynkowy

Obniżka
Świeca do Masażu Pomarańcza z Wanilią 150 g - Nacomi
Dostępność

Świeca do Masażu Pomarańcza z Wanilią 150 g - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/04/30
24,89 zł
16,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Pod Prysznic 3 w 1 Nawilżający INVICTUS 300 ml - DUETUS
Dostępność

Żel Pod Prysznic 3 w 1 Nawilżający INVICTUS 300 ml - DUETUS

Data min. trwałości: 2027/10/31
28,99 zł
9,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
17,29 zł
86,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum Pod Oczy LIFTINGUJĄCE 15 ml - Nacomi
Dostępność

Serum Pod Oczy LIFTINGUJĄCE 15 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/01/31
38,99 zł
259,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 10 ml - Bio Olja
Dostępność

Olej z Opuncji Figowej Zimnotłoczony Nierafinowany 10 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2028/04/01
38,99 zł
389,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Moje Serce 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Moje Serce 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/18
29,64 zł
0,49 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serum Różane Odmładzające 30 ml - Beaute Marrakech
Dostępność

Serum Różane Odmładzające 30 ml - Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2029/02/28
32,99 zł
109,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Prebiotyczne Serum do Twarzy Nawilżające 30 ml - Vianek
Dostępność

Prebiotyczne Serum do Twarzy Nawilżające 30 ml - Vianek

Data min. trwałości: 2027/09/30
32,99 zł
109,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops