Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Witamina D + K w marketbio.pl

Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/10
38,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
K2+ D3 Vit 4000 UI Oil Active 30 ml - Pharmovit
Dostępność

K2+ D3 Vit 4000 UI Oil Active 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/03/01
53,99 zł
179,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 2000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 2000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/07/24
21,96 zł
0,18 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/07
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/04/30
42,99 zł
143,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2+ Wapń 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3+ K2+ Wapń 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/04/14
21,99 zł
0,24 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
43,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
41,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/09/25
77,99 zł
155,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops