Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dzień Bigosu

Obniżka
Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/03
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,64 zł
9,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Planteon
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/31
9,59 zł
9,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy Bio 70 g - La Bio Idea
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy Bio 70 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,69 zł
9,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
5,69 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/24
36,99 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/03/31
8,90 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 22% Bio 130g - Zwergenwiese
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 22% Bio 130g - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2029/04/14
11,29 zł
8,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony

Data min. trwałości: 2028/05/06
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy
Dostępność

Canola Cooking Spray Olej Rzepakowy 201 g Best Joy

Data min. trwałości: 2028/11/30
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
4,77 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chilli Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Chilli Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,59 zł
7,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 500 g - Batom
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 500 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/08/03
36,72 zł
7,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli Suszone Grys 100 g - Big Nature
Dostępność

Chilli Suszone Grys 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,23 zł
7,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liść Laurowy SS 250 g - Planteon- Liście Laurowe
Dostępność

Liść Laurowy SS 250 g - Planteon- Liście Laurowe

Data min. trwałości: 2028/04/09
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy Bio 200 g  - Vitaliana
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy Bio 200 g - Vitaliana

Data min. trwałości: 2028/10/29
12,09 zł
6,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/12/31
6,04 zł
6,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/13
5,60 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,59 zł
5,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 24% Bio 185 g - Primavika
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 24% Bio 185 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/03/06
9,03 zł
4,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury
Dostępność

Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops