Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dzień Bigosu

Obniżka
Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/03/31
8,90 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/24
36,99 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
5,69 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy Bio 70 g - La Bio Idea
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy Bio 70 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,69 zł
9,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Planteon
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/31
9,59 zł
9,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,64 zł
9,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/03
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Majeranek Suszony 50 g - Big Nature
Dostępność

Majeranek Suszony 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
4,97 zł
9,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Całe 100 g - Planteon
Dostępność

Goździki Całe 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 250 g - Batom
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/05/20
25,99 zł
10,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli 60 g - Dary Natury
Dostępność

Chilli 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek Bio 200 g - Naturavena
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek Bio 200 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/08/03
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,87 zł
12,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
13,17 zł
13,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/01
8,29 zł
13,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/04
9,89 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Mielony BIO 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony BIO 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/31
18,09 zł
18,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarnisty 50 G - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty 50 G - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
21,99 zł
21,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Całe 50 g - Dary Natury
Dostępność

Ziele Angielskie Całe 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
11,89 zł
23,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Laurowy Bio 50 g - Dary Natury- Liście Laurowe
Dostępność

Liść Laurowy Bio 50 g - Dary Natury- Liście Laurowe

Data min. trwałości: 2028/08/03
13,88 zł
27,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe BIO 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Goździki Całe BIO 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/03/31
18,09 zł
27,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops