Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dzień Bigosu

Obniżka
Ziele Angielskie Eko 50 g Dary Natury
Dostępność

Ziele Angielskie Eko 50 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
15,39 zł
30,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
15,39 zł
30,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Całe 30 g Dary Natury
Dostępność

Goździki Całe 30 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
9,99 zł
33,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/09/30
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek 15 g - Dary Natury
Dostępność

Majeranek 15 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
5,39 zł
35,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Mielone 30 g - Dary Natury
Dostępność

Goździki Mielone 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,99 zł
36,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Eko 15 g Dary Natury
Dostępność

Majeranek Eko 15 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
5,69 zł
37,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops