Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Smaczne i pożywne dodatki do potraw

Przecier Pomidorowy Passata z Bazylią Bio 680 g - La Bio Idea
Dostępność

Przecier Pomidorowy Passata z Bazylią Bio 680 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy z Bazylią Bio 340 g - Iris
Dostępność

Sos Pomidorowy z Bazylią Bio 340 g - Iris

Data min. trwałości: 2029/07/26
8,38 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ketchup z Przetartych Pomidorów 180 g - Krokus
Dostępność

Ketchup z Przetartych Pomidorów 180 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/10/31
13,99 zł
7,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda Miodowa 185 g - Krokus
Dostępność

Musztarda Miodowa 185 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/02/28
16,89 zł
9,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Majonez Wegański Bio 250 ml - Vitaquell
Dostępność

Majonez Wegański Bio 250 ml - Vitaquell

Data min. trwałości: 2027/04/20
16,29 zł
6,52 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g  LaSelva -  Bez dodatku soli
Dostępność

Puree Pomidorowe Passata BIO 690 g LaSelva - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2027/08/08
14,57 zł
2,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ketchup Bez Octu dla Dzieci Bio 315 g - Primavika
Dostępność

Ketchup Bez Octu dla Dzieci Bio 315 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/05/25
16,99 zł
5,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Całymi Ziarnami Bezglutenowa Bio 160 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Musztarda z Całymi Ziarnami Bezglutenowa Bio 160 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2027/06/17
12,89 zł
8,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier
Dostępność

Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,89 zł
0,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Majonez z Musztardą Dijon BIO 470 g - Bioster
Dostępność

Majonez z Musztardą Dijon BIO 470 g - Bioster

Data min. trwałości: 2027/05/21
29,99 zł
6,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury
Dostępność

Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
12,71 zł
2,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy Bio 200 g  - Vitaliana
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy Bio 200 g - Vitaliana

Data min. trwałości: 2028/10/29
12,09 zł
6,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury
Dostępność

Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2027/08/03
9,39 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ketchup Pikantny Bio 500 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Ketchup Pikantny Bio 500 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2029/04/24
22,99 zł
4,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Ketchup dla Dzieci Słodzony Miodem 200 g Vitapol
Dostępność

Ketchup dla Dzieci Słodzony Miodem 200 g Vitapol

Data min. trwałości: 2026/12/01
14,69 zł
7,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar

Data min. trwałości: 2027/12/23
5,18 zł
3,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ketchup Dla Dzieci Tiger Bio 450 ml - Rapunzel
Dostępność

Ketchup Dla Dzieci Tiger Bio 450 ml - Rapunzel

Data min. trwałości: 2029/03/02
22,99 zł
5,11 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea
Dostępność

Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/03/30
7,79 zł
1,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy z Warzywami Bio 340 g - Iris
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami Bio 340 g - Iris

Data min. trwałości: 2027/07/31
8,98 zł
2,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy Passata Bio 3x 200 g - Alce Nero
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 3x 200 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/03/31
17,49 zł
2,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops