Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Smaczne i pożywne dodatki do potraw

Ketchup Pikantny Bio 500 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Ketchup Pikantny Bio 500 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2029/04/24
22,99 zł
4,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury
Dostępność

Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2027/08/03
9,39 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ketchup Pikantny Bezglutenowy Bio 315 g - Primavika
Dostępność

Ketchup Pikantny Bezglutenowy Bio 315 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/29
15,19 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 24% Bio 185 g - Primavika
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 24% Bio 185 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/03/06
9,03 zł
4,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ketchup Dla Dzieci Tiger Bio 450 ml - Rapunzel
Dostępność

Ketchup Dla Dzieci Tiger Bio 450 ml - Rapunzel

Data min. trwałości: 2029/03/02
22,99 zł
5,11 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ketchup Bez Octu dla Dzieci Bio 315 g - Primavika
Dostępność

Ketchup Bez Octu dla Dzieci Bio 315 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/05/25
16,99 zł
5,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda Łagodna Bio 170 g - Primavika
Dostępność

Musztarda Łagodna Bio 170 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/04/20
9,29 zł
5,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy Bio 200 g  - Vitaliana
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy Bio 200 g - Vitaliana

Data min. trwałości: 2028/10/29
12,09 zł
6,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Majonez z Musztardą Dijon BIO 470 g - Bioster
Dostępność

Majonez z Musztardą Dijon BIO 470 g - Bioster

Data min. trwałości: 2027/05/21
29,99 zł
6,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Majonez Wegański Bio 250 ml - Vitaquell
Dostępność

Majonez Wegański Bio 250 ml - Vitaquell

Data min. trwałości: 2027/04/20
16,29 zł
6,52 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda Francuska Bez Dodatku Cukru 185 g - Krokus
Dostępność

Musztarda Francuska Bez Dodatku Cukru 185 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/08/31
13,49 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ketchup Dla Dzieci Bio 300 ml - Byodo
Dostępność

Ketchup Dla Dzieci Bio 300 ml - Byodo

Data min. trwałości: 2027/07/06
21,99 zł
7,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Ketchup dla Dzieci Słodzony Miodem 200 g Vitapol
Dostępność

Ketchup dla Dzieci Słodzony Miodem 200 g Vitapol

Data min. trwałości: 2026/12/01
14,69 zł
7,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ketchup z Przetartych Pomidorów 180 g - Krokus
Dostępność

Ketchup z Przetartych Pomidorów 180 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/10/31
13,99 zł
7,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda Średnio Ostra Bio 160 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Musztarda Średnio Ostra Bio 160 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2027/04/30
12,79 zł
7,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Całymi Ziarnami Bezglutenowa Bio 160 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Musztarda z Całymi Ziarnami Bezglutenowa Bio 160 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2027/06/17
12,89 zł
8,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda Delikatesowa Bezglutenowa Bio 160 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Musztarda Delikatesowa Bezglutenowa Bio 160 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2027/04/28
12,89 zł
8,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 22% Bio 130g - Zwergenwiese
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 22% Bio 130g - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2029/04/14
11,29 zł
8,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Majonez Jajeczny Bio 250 ml - Vitaquell
Dostępność

Majonez Jajeczny Bio 250 ml - Vitaquell

Data min. trwałości: 2026/11/19
21,99 zł
8,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda Miodowa 185 g - Krokus
Dostępność

Musztarda Miodowa 185 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/02/28
16,89 zł
9,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy Bio 70 g - La Bio Idea
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy Bio 70 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,69 zł
9,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops