Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Smaczne i pożywne dodatki do potraw

Megaobniżka
Majonez Jajeczny Bez Dodatku Cukru Bio 370 ml - Bio Bandits
Dostępność

Majonez Jajeczny Bez Dodatku Cukru Bio 370 ml - Bio Bandits

Data min. trwałości: 2027/10/25
12,59 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polecamy! Ketchup Bez Dodatku Cukru BIO 470 g - Ekowital
Dostępność

Polecamy! Ketchup Bez Dodatku Cukru BIO 470 g - Ekowital

Data min. trwałości: 2028/08/06
9,63 zł
2,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy Bio 200 g  - Vitaliana
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy Bio 200 g - Vitaliana

Data min. trwałości: 2028/10/29
12,09 zł
6,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 24% Bio 185 g - Primavika
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 24% Bio 185 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/03/06
9,03 zł
4,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ketchup Łagodny Bezglutenowy Bio 315 g - Primavika
Dostępność

Ketchup Łagodny Bezglutenowy Bio 315 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/11/04
11,95 zł
3,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 22% Bio 130g - Zwergenwiese
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 22% Bio 130g - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2029/04/14
11,29 zł
8,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/09/30
10,37 zł
2,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - EkoWital - Bez dodatku soli!

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
1,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pulpa Pomidorowa Bio 340 g - Iris
Dostępność

Pulpa Pomidorowa Bio 340 g - Iris

Data min. trwałości: 2028/08/01
7,27 zł
2,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Passata Pomidorowa Bio 680 g  - La Bio Idea - Bez dodatku Soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - La Bio Idea - Bez dodatku Soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,39 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury
Dostępność

Musztarda z Jabłkiem i Miodem Dla Dzieci EKO 200 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2027/08/03
9,39 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda Łagodna Bio 170 g - Primavika
Dostępność

Musztarda Łagodna Bio 170 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/04/20
9,29 zł
5,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy z Warzywami Bio 340 g - Iris
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami Bio 340 g - Iris

Data min. trwałości: 2027/07/31
8,98 zł
2,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura
Dostępność

Sos Pomidorowy Passata Bio 680 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/08/26
8,78 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy z Bazylią Bio 340 g - Iris
Dostępność

Sos Pomidorowy z Bazylią Bio 340 g - Iris

Data min. trwałości: 2029/07/26
8,38 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko  -  Bez dodatku soli
Dostępność

Passata Pomidorowa Bio 680 g - Eureko - Bez dodatku soli

Data min. trwałości: 2028/12/31
8,38 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea
Dostępność

Przecier Pomidorowy Passata w Kartonie Bio 500 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/03/30
7,79 zł
1,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier
Dostępność

Passata Classic Butelka 720 ml (680 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,89 zł
0,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy Bio 70 g - La Bio Idea
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy Bio 70 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,69 zł
9,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier
Dostępność

Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/23
5,29 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar

Data min. trwałości: 2027/12/23
5,18 zł
3,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops