Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowe owoce bez chemii, suszone owoce, owoce liofilizowane.w puszce i w słoiku

Morele Suszone Ciemne Niesiarkowane 1 kg - Targroch
Dostępność

Morele Suszone Ciemne Niesiarkowane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/27
52,99 zł
5,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Morwa Biała Suszona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Morwa Biała Suszona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/06
86,31 zł
8,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała Suszona Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Morwa Biała Suszona Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/08
27,99 zł
11,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała Suszona Owoc 1 kg - Targroch
Dostępność

Morwa Biała Suszona Owoc 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/30
42,72 zł
4,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp
Dostępność

Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,79 zł
51,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Liofilizowane Frupp 15 g - Ananas
Dostępność

Owoce Liofilizowane Frupp 15 g - Ananas

Data min. trwałości: 2027/09/30
6,89 zł
45,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Liofilizowane Malina 15 g - Frupp
Dostępność

Owoce Liofilizowane Malina 15 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,99 zł
66,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/24
36,99 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj
Dostępność

Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/07/08
29,13 zł
14,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom
Dostępność

Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/12
22,99 zł
3,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Aronii Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Aronii Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/12/17
8,99 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit
Dostępność

Truskawka - Chrupiące Owoce (Owoce Liofilizowane) 50 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/21
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp
Dostępność

Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/07/31
8,49 zł
65,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Wiśnie Bez Pestek Suszone Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Wiśnie Bez Pestek Suszone Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,79 zł
16,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam ANANAS Łezka 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam ANANAS Łezka 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/12/31
1,74 zł
1,74 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops