Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Obniżka
Baton Energy Raspberry 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Energy Raspberry 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/03/31
5,02 zł
12,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany
Dostępność

Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany

Data min. trwałości: 2027/07/27
4,88 zł
12,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/04/30
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy Double Chocolate Bez Dodatku Cukru 45 g - GO ON
Dostępność

Baton Proteinowy Double Chocolate Bez Dodatku Cukru 45 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/07/03
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki a la Sernik z Nerkowców 102 g (6x 17 g) Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki a la Sernik z Nerkowców 102 g (6x 17 g) Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/27
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki Odporność Żurawina 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Odporność Żurawina 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/04
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki Energia Migdał 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Energia Migdał 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/09
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Baton Energy Plum Śliwka Chocolate 40 g
Dostępność

BeRaw Baton Energy Plum Śliwka Chocolate 40 g

Data min. trwałości: 2027/05/22
4,94 zł
12,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki Dla Serca Wiśnia 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Dla Serca Wiśnia 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/06
11,69 zł
10,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki Prebiotyk Śliwka 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Prebiotyk Śliwka 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/03
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/30
4,29 zł
12,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/01/27
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Mix Trzech Smaków 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Mix Trzech Smaków 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/03/23
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland
Dostępność

BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/01/31
2,49 zł
6,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/12
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops