Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Baton z Orzeszkami Ziemnymi w Czekoladzie Mlecznej 40 g - Nicks
Dostępność

Baton z Orzeszkami Ziemnymi w Czekoladzie Mlecznej 40 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/09/25
4,58 zł
11,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki a la Sernik z Nerkowców 102 g (6x 17 g) Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki a la Sernik z Nerkowców 102 g (6x 17 g) Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/27
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki Odporność Żurawina 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Odporność Żurawina 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/04
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki a la Babka Cytrynowa 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki a la Babka Cytrynowa 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/03/23
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki Prebiotyk Śliwka 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Prebiotyk Śliwka 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/03
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki Energia Migdał 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Energia Migdał 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/09
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Mix Trzech Smaków 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Mix Trzech Smaków 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/03/23
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki Kokos i Czekolada 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Kokos i Czekolada 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/06/25
12,09 zł
11,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Proteina Karmel 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Proteina Karmel 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/21
12,39 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Uśmiechnij Się 54 g - Karma
Dostępność

Baton Uśmiechnij Się 54 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/08/11
6,59 zł
12,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany
Dostępność

Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany

Data min. trwałości: 2027/07/27
4,88 zł
12,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/30
4,29 zł
12,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Baton Energy Plum Śliwka Chocolate 40 g
Dostępność

BeRaw Baton Energy Plum Śliwka Chocolate 40 g

Data min. trwałości: 2027/05/22
4,94 zł
12,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail
Dostępność

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/11
4,34 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,49 zł
12,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Energy Raspberry 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Energy Raspberry 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/03/31
5,02 zł
12,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton RAW ENERGY z Ziarnami Kakaowca 50 g - Bombus
Dostępność

Baton RAW ENERGY z Ziarnami Kakaowca 50 g - Bombus

Data min. trwałości: 2027/05/21
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton RAW ENERGY Kokos - Kakao 50 g - Bombus
Dostępność

Baton RAW ENERGY Kokos - Kakao 50 g - Bombus

Data min. trwałości: 2027/07/20
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops