Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Baton Pistacjowy z Malinami Siciliana Raw Bio 40 g - Zmiany Zmiany
Dostępność

Baton Pistacjowy z Malinami Siciliana Raw Bio 40 g - Zmiany Zmiany

Data min. trwałości: 2027/07/17
8,29 zł
20,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/02
3,29 zł
21,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit
Dostępność

Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/15
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/26
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Truskawka Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Truskawka Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/09/24
4,29 zł
42,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta
Dostępność

Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,29 zł
44,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/22
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/04
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/30
5,29 zł
52,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/01
5,39 zł
59,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops