Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Obniżka
Baton Naładuj Się 40 g - Karma
Dostępność

Baton Naładuj Się 40 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/08/20
5,62 zł
14,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Wzmocnij Się 40 g - Karma
Dostępność

Baton Wzmocnij Się 40 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/03/18
5,62 zł
14,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Zregeneruj Się 44 g - Karma
Dostępność

Baton Zregeneruj Się 44 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/05/08
6,59 zł
14,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Crunchy Peanuts and  Caramel 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Crunchy Peanuts and Caramel 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/05/19
5,99 zł
14,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Proteinowy Słony Karmel w Mlecznej Czekoladzie 50 g - Nicks
Dostępność

Baton Proteinowy Słony Karmel w Mlecznej Czekoladzie 50 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/08/25
7,49 zł
14,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sękacz o Smaku Śmietankowym Bez Dodatku Cukru 28 g - Arco Sweets
Dostępność

Sękacz o Smaku Śmietankowym Bez Dodatku Cukru 28 g - Arco Sweets

Data min. trwałości: 2027/07/16
4,29 zł
15,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Zadbaj o Siebie 35 g - Karma
Dostępność

Baton Zadbaj o Siebie 35 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/03/20
5,62 zł
16,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton z Orzeszkami Ziemnymi i Czekoladą 40 g - Nicks
Dostępność

Baton z Orzeszkami Ziemnymi i Czekoladą 40 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/09/25
7,19 zł
17,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton z Migdałami i Czekoladą 40 g - Nicks
Dostępność

Baton z Migdałami i Czekoladą 40 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/10/25
7,19 zł
17,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma
Dostępność

Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/06/15
7,29 zł
18,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Mleczna 25 g - Nicks
Dostępność

Czekolada Mleczna 25 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/06/25
4,59 zł
18,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mixitka BIO Sezam i Pistacje 34 g - Mixit
Dostępność

Mixitka BIO Sezam i Pistacje 34 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
6,99 zł
20,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops