Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Obniżka
Baton Crunchy Peanuts and  Caramel 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Crunchy Peanuts and Caramel 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/05/19
5,99 zł
14,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/01/27
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Protein 50% Cookie and  Cream 40 g - GO ON
Dostępność

Baton Protein 50% Cookie and Cream 40 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/02/06
5,47 zł
13,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
4,39 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/22
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/01
5,39 zł
59,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/04
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante
Dostępność

GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/05
4,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland
Dostępność

BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/01/31
2,49 zł
6,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/10/09
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Baton Energy Plum Śliwka Chocolate 40 g
Dostępność

BeRaw Baton Energy Plum Śliwka Chocolate 40 g

Data min. trwałości: 2027/05/22
4,94 zł
12,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Baton Nuts and  Honey Pistachio 30 g - Purella
Dostępność

BeRaw Baton Nuts and Honey Pistachio 30 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/04/28
3,22 zł
10,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy Orzech+ Olej MCT 50 g - Paliwo dla Aktywnych
Dostępność

Baton Proteinowy Orzech+ Olej MCT 50 g - Paliwo dla Aktywnych

Data min. trwałości: 2027/05/19
6,79 zł
13,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sękacz o Smaku Śmietankowym Bez Dodatku Cukru 28 g - Arco Sweets
Dostępność

Sękacz o Smaku Śmietankowym Bez Dodatku Cukru 28 g - Arco Sweets

Data min. trwałości: 2027/07/16
4,29 zł
15,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Batoniki a la Sernik z Nerkowców 102 g (6x 17 g) Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki a la Sernik z Nerkowców 102 g (6x 17 g) Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/27
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops