Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Obniżka
Mixitka BIO Sezam i Pistacje 34 g - Mixit
Dostępność

Mixitka BIO Sezam i Pistacje 34 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
6,99 zł
20,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/04/30
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany
Dostępność

Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany

Data min. trwałości: 2027/07/27
4,88 zł
12,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Pistacjowy z Malinami Siciliana Raw Bio 40 g - Zmiany Zmiany
Dostępność

Baton Pistacjowy z Malinami Siciliana Raw Bio 40 g - Zmiany Zmiany

Data min. trwałości: 2027/07/17
8,29 zł
20,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/30
4,29 zł
12,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Kokos i Czekolada Bez Dodatku Cukru 33 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Kokos i Czekolada Bez Dodatku Cukru 33 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/29
4,29 zł
13,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/30
5,29 zł
52,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Proteinowy Słony Karmel w Mlecznej Czekoladzie 50 g - Nicks
Dostępność

Baton Proteinowy Słony Karmel w Mlecznej Czekoladzie 50 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/08/25
7,49 zł
14,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton z Migdałami i Czekoladą 40 g - Nicks
Dostępność

Baton z Migdałami i Czekoladą 40 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/10/25
7,19 zł
17,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton z Orzeszkami Ziemnymi i Czekoladą 40 g - Nicks
Dostępność

Baton z Orzeszkami Ziemnymi i Czekoladą 40 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/09/25
7,19 zł
17,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Mleczna 25 g - Nicks
Dostępność

Czekolada Mleczna 25 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/06/25
4,59 zł
18,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton z Orzeszkami Ziemnymi w Czekoladzie Mlecznej 40 g - Nicks
Dostępność

Baton z Orzeszkami Ziemnymi w Czekoladzie Mlecznej 40 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/09/25
4,58 zł
11,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops