Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Obniżka
Baton RAW ENERGY Kokos - Kakao 50 g - Bombus
Dostępność

Baton RAW ENERGY Kokos - Kakao 50 g - Bombus

Data min. trwałości: 2027/07/20
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Mleczna 25 g - Nicks
Dostępność

Czekolada Mleczna 25 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/06/25
4,59 zł
18,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/06/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/12
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy Double Chocolate Bez Dodatku Cukru 45 g - GO ON
Dostępność

Baton Proteinowy Double Chocolate Bez Dodatku Cukru 45 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/07/03
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton z Orzeszkami Ziemnymi w Czekoladzie Mlecznej 40 g - Nicks
Dostępność

Baton z Orzeszkami Ziemnymi w Czekoladzie Mlecznej 40 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/09/25
4,58 zł
11,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Crunchy Peanuts and  Caramel 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Crunchy Peanuts and Caramel 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/05/19
5,99 zł
14,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail
Dostępność

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/11
4,34 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton RAW Energy Banan Kokos Bezglutenowy 50 g - Bombus
Dostępność

Baton RAW Energy Banan Kokos Bezglutenowy 50 g - Bombus

Data min. trwałości: 2027/06/18
5,49 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/01
5,39 zł
59,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Crunchy Almonds Salty Caramel 40 g - BeRAW
Dostępność

Baton Crunchy Almonds Salty Caramel 40 g - BeRAW

Data min. trwałości: 2027/01/27
5,39 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/30
5,29 zł
52,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta
Dostępność

Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,29 zł
44,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops