Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/04/30
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/15
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/26
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/19
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Go On Baton Kokosowy Vitamin 45 g Sante
Dostępność

Go On Baton Kokosowy Vitamin 45 g Sante

Data min. trwałości: 2027/08/13
2,77 zł
6,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Nerkowce i Kokos 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Nerkowce i Kokos 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/20
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Chrupiący Orzech 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Chrupiący Orzech 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/18
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/10/09
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/02
3,29 zł
21,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,69 zł
13,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland
Dostępność

BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/01/31
2,49 zł
6,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,49 zł
12,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops