Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Obniżka
Mini Batoniki Dla Serca Wiśnia 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Dla Serca Wiśnia 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/06
11,69 zł
10,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Baton Nuts and  Honey Pistachio 30 g - Purella
Dostępność

BeRaw Baton Nuts and Honey Pistachio 30 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/04/28
3,22 zł
10,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
3,79 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Nerkowce i Kokos 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Nerkowce i Kokos 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/20
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Chrupiący Orzech 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Chrupiący Orzech 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/18
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/10/09
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante
Dostępność

GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/05
4,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Energy 45 g - Go On
Dostępność

Baton Energy 45 g - Go On

Data min. trwałości: 2027/07/20
3,89 zł
8,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/19
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/04/30
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland
Dostępność

BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/01/31
2,49 zł
6,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Go On Baton Kokosowy Vitamin 45 g Sante
Dostępność

Go On Baton Kokosowy Vitamin 45 g Sante

Data min. trwałości: 2027/08/13
2,77 zł
6,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops