Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany
Dostępność

Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany

Data min. trwałości: 2027/07/27
4,88 zł
12,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante
Dostępność

GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/05
4,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton z Nerkowców a'la Tarta Malinowa 35 g - Dobra kaloria
Dostępność

Baton z Nerkowców a'la Tarta Malinowa 35 g - Dobra kaloria

Data min. trwałości: 2026/12/10
4,59 zł
13,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton z Nerkowców a'la Sernik 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton z Nerkowców a'la Sernik 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/20
4,59 zł
13,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton z Nerkowców a'la Muffin Jagodowy 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton z Nerkowców a'la Muffin Jagodowy 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/07
4,59 zł
13,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit
Dostępność

Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
4,39 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Truskawka Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Truskawka Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/09/24
4,29 zł
42,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sękacz o Smaku Śmietankowym Bez Dodatku Cukru 28 g - Arco Sweets
Dostępność

Sękacz o Smaku Śmietankowym Bez Dodatku Cukru 28 g - Arco Sweets

Data min. trwałości: 2027/07/16
4,29 zł
15,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Baton Nuts and  Honey Pistachio 30 g - Purella
Dostępność

BeRaw Baton Nuts and Honey Pistachio 30 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/04/28
3,22 zł
10,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/22
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/04
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Kokos i Czekolada Bez Dodatku Cukru 33 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Kokos i Czekolada Bez Dodatku Cukru 33 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/29
4,29 zł
13,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/30
4,29 zł
12,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Energy 45 g - Go On
Dostępność

Baton Energy 45 g - Go On

Data min. trwałości: 2027/07/20
3,89 zł
8,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
3,79 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops