Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowe przekąski dla kibiców w marketbio

Chrupki Kukurydziane o Smaku Orzechowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy
Dostępność

Chrupki Kukurydziane o Smaku Orzechowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy

Data min. trwałości: 2028/03/02
5,29 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
 Paluszki Grissini z Rozmarynem 125 g NaturAvena
Dostępność

Paluszki Grissini z Rozmarynem 125 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/04/19
5,29 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla
Dostępność

Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla

Data min. trwałości: 2027/05/11
5,16 zł
10,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Paluszki Żytnie Pełnoziarniste Bio 45 g Pięć Przemian
Dostępność

Paluszki Żytnie Pełnoziarniste Bio 45 g Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/24
4,69 zł
10,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Nori Wasabi z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy
Dostępność

Chipsy Nori Wasabi z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy

Data min. trwałości: 2027/03/24
4,55 zł
101,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Warzywne Bezglutenowe 25 g Vegee Bio - McLLOYD'S
Dostępność

Chipsy Warzywne Bezglutenowe 25 g Vegee Bio - McLLOYD'S

Data min. trwałości: 2027/08/23
4,29 zł
17,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico
Dostępność

Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2028/06/30
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Paluszki Żytnie Pełnoziarniste Bio 45 g - Naura
Dostępność

Paluszki Żytnie Pełnoziarniste Bio 45 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/06/05
3,12 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chipsy Nori Teriyaki z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy
Dostępność

Chipsy Nori Teriyaki z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy

Data min. trwałości: 2027/04/23
3,92 zł
87,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe z Cynamonem Szarlotka 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe z Cynamonem Szarlotka 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/05/23
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa CHILLI CON CARNE 20 g -Casa de Mexico
Dostępność

Przyprawa CHILLI CON CARNE 20 g -Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2028/06/30
3,85 zł
19,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chipsy Nori Prażone Glony Przekąska Classic 4,5 g - Sen Soy
Dostępność

Chipsy Nori Prażone Glony Przekąska Classic 4,5 g - Sen Soy

Data min. trwałości: 2027/08/05
3,79 zł
75,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chipsy Nori Kimchi z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy
Dostępność

Chipsy Nori Kimchi z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy

Data min. trwałości: 2027/03/17
3,16 zł
70,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops