Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowe przekąski dla kibiców w marketbio

Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chipsy Nachos Kukurydziane Serowe Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin
Dostępność

Chipsy Nachos Kukurydziane Serowe Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2026/12/12
10,24 zł
6,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzeszki Ziemne Prażone Bez Soli Bio 1kg Bio Planet
Dostępność

Orzeszki Ziemne Prażone Bez Soli Bio 1kg Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
37,99 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chipsy Kukurydziane Solone Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin
Dostępność

Chipsy Kukurydziane Solone Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2027/01/04
8,16 zł
5,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/26
12,09 zł
12,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Nerkowca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/08/31
27,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Paluszki Orkiszowe Pełnoziarniste Solone Bio 150 g - Envo
Dostępność

Paluszki Orkiszowe Pełnoziarniste Solone Bio 150 g - Envo

Data min. trwałości: 2027/08/17
8,89 zł
5,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Chipsy Kokosowe Prażone Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Kokosowe Prażone Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/09
10,69 zł
7,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla
Dostępność

Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla

Data min. trwałości: 2027/05/11
5,16 zł
10,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava
Dostępność

Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava

Data min. trwałości: 2027/08/01
6,29 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Ziemniaczana o Smaku Paprykowym Bio 85 g - McLloyds
Dostępność

Przekąska Ziemniaczana o Smaku Paprykowym Bio 85 g - McLloyds

Data min. trwałości: 2026/12/01
9,69 zł
11,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca w Czekoladzie Kawowej Bio 70 g -  Cocoa
Dostępność

Orzechy Nerkowca w Czekoladzie Kawowej Bio 70 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/06/22
19,89 zł
28,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały w Surowej Czekoladzie Bio 70 g - Cocoa
Dostępność

Migdały w Surowej Czekoladzie Bio 70 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/08/17
17,39 zł
24,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
29,99 zł
8,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Bananowe Niesłodzone Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Bananowe Niesłodzone Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/10
9,29 zł
6,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops